Βοηθοί: Κωστάκος, Παπανδριόπουλος (ΕΠΣ Πειραιά)
4ος διαιτητής: Ιωαννίδης (ΕΠΣ Αργολίδας)
ΚΙΤΡΙΝΕΣ: Μπερτίν-Τασίδης, Θάνος, Κοντέων, Γουμάγιας, Χατζηζήσης, Γκουγκουλιάς.

ΟΦΗ (Νίκος Γκουλής): Βεζυρίδης, Κωνσταντινίδης, Ζορμπάς (73' Μπούρμπος), Αγρίτης, Κοκκινάκης (60' Κατσικογιάννης), Κάλαιτζιτς, Κιάσσος, Πόποβιτς, Νατσούρας, Μπερτίν, Ογκουνσότο.
Στον πάγκο: Ξενοδόχοφ, Σταυρακάκης, Πίτσος, Μανούσος, Μπούρμπος, Χαραλαμπάκης, Κατσικογιάννης.

Πιερικός (Σούλης Παπαδόπουλος): Γουμάγιας, Χατζηζήσης, Τασίδης, Παστός (81' Γκουγκουλιάς), Γιαζιτζόγλου, Κοντέων, Μαρτίνεζ, Πέντα, Ολγκίν, Θάνος (73' Φρέντερικς), Παντελιάδης (51' Ρέγιες).
Στον πάγκο: Καρακούτσης, Φρέντερικς, Ρέγιες, Κωνσταντινίδης, Γκουγκουλιάς, Λαζαρίδης, Εξουζίδης.
Αποκλείστηκαν οι Τσιτλακίδης και Πλάτανος.

Διάταξη ΟΦΗ: Ο Βεζυρίδης κάτω από τα δοκάρια του ΟΦΗ. Στην άμυνα: αριστερά ο Κωνσταντινίδης, δεξιά ο Κιάσσος, στο κέντρο οι Μπερτίν και Νατσούρας. Στα χαφ: Αμυντικοί μέσοι οι Κοκκινάκης και Κάλαιτζιτς, σε ελεύθερο ρόλο ο Ζορμπάς. Στην επίθεση: αριστερά ο Πόποβιτς, δεξιά ο Αγρίτης και στην κορυφή της επίθεσης ο Ογκουνσότο.
Διάταξη Πιερικού: Ο Γουμάγιας τερματοφύλακας. Στην άμυνα: Γιαζιτζόγλου αριστερά, Χατζηζήσης δεξιά, Τασίδης και Παστός στο κέντρο της άμυνας. Στο κέντρο: Μαρτίνεζ και Κοντέων αμυντικοί μέσοι, Παντελιάδης από αριστερά, Πέντα από δεξιά. Επίθεση: Στην κορυφή ο Ολγκίν και πίσω του σε ελεύθερο ρόλο ο Θάνος.

Το "φιλμ" του αγώνα:
Α' ΗΜΙΧΡΟΝΟ:

10' Γύρισμα του Ολγκίν στον Πέντα, αυτός έκανε το πλασέ αλλά μπλόκαρε ο Βεζυρίδης.
27' Ο Κάλαιτζιτς έδωσε στον Αγρίτη, αυτός έκανε το συρτό σουτ αλλά μπλόκαρε ο Γουμάγιας.
35' Διαγώνιο σουτ του Αγρίτη, ανάγκασε τον Γουμάγια να παραχωρήσει κόρνερ.
40' Κεφαλιά πάσα του Αγρίτη στον Ογκουνσότο, ο Γουμάγιας απέκρουσε το πλασέ του Νιγηριανού.
42' Ο Γουμάγιας ανέτρεψε τον Ογκουνσότο, ο Χατζής έδωσε πέναλτι και ο Πόποβιτς εκτέλεσε εύστοχα κάνοντας το 1-0.
45' Κόρνερ Κιάσσου, παραλίγο αυτογκόλ από κεφαλιά του Κοντέονα.
62' Στην κόντρα ο Αγρίτης, πρόλαβε ο Γουμάγιας και απομάκρυνε.
68' Πλασέ του Αγρίτη με τον Γουμάγια εξουδετερωμένο, ο Χατζηζήσης απομάκρυνε πάνω στη γραμμή.
71' Ο Ζορμπάς έπιασε κεφαλιά από δεξιά σέντρα, σε κόρνερ ο Γουμάγιας.
78' Ο Γουμάγιας απέκρουσε σουτ του Πόποβιτς.
86' Σέντρα Γιαζιτζόγλου, ο Γκουγκουλιάς σημειώνει τέρμα το οποίο ακυρώνει ο διαιτητής για επιθετικό φάουλ (ο Γκουγκουλιάς βρήκε τη μπάλα με το χέρι).